تبلیغات
تسلیحات نظامی ایران - بمب 2000 پوندی قاصد

بمب 2000 پوندی قاصد

   نوشته شده توسط: حسین اکبری در دوشنبه 26 اسفند 1387

**بسم الله الرحمن الرحیم**

 

**بمب هوشمند قاصد**

 

به امید خدای تعالی امروز درباره بمبی دوهزار پوندی و هدایتشونده به نام قاصد مطالبی درج خواهیم نمود...

اخیرا متوجه گشتیم که در سومین روزهفته دولت خط تولید بمب هوشمند دوهزار پوندی قاصد وخطوط چهارگانه تولید مهمات كالیبر كوچك‌كننده نفوذ‌ كننده ثاقب باحضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سازمان صنایع دفاع وابسته به وزارت دفاع افتتاح شد..

 بمب قاصد بمبی است هوابه زمین، هدایت‌شونده و دوربرد، كه با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز جهان طراحی شده است و نیاز نیروی هوایی كشورمان را به یك سلاح توانمند هدایت‌گستر و دور ایستا تامین می‌كند.

سردار نجار ..وزیر دفاع از تولید انبوه این نوع از تسلیحات خبر داده است..موشکی و نظامی معتقد است کهساخت و تولید انبوه بمب قاصد ضمن نشان دادن قدرت طراحی و تولید صنایع دفاعی وزارت دفاع توان دفاعی ایران را به نحو چشمگیری افزایش خواهد داد...این نوع بمب ازنوع تسلیحات استراتژیک محسوب شده و تولید آن اکنون در دست معدود کشورهایی میباشد.

 همه مراحل تحقیق، طراحی وتولید این بمب دوهزار پوندی توسط متخصصان هوشمند و اقتدار آفرین وزارت دفاع انجام شده است. گفتنیست تولید این بمب خشم شرکتهای تسلیحاتی غربی را بر انگیخته است..امپریالیست خبری اسراییل و امریکا طبق معمول به کوچک نمایی این دستیافت بزرگ اقدام مینماید..به هر حال وزارت دفاع با تمام قوا در حال برآورده نمودن تمامی نیازهای یک نیروی مسلح مقتدر و قدرتمند است...

تصاویری از بمب هوشمند 2000پوندی قاصد

بمب هوشمند قاصد مستقر در مجتمع صنایع دفاع وزارت دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح

 ارسال شده در : تسلیحات هوایی ،

برچسب ها: بمب ، بمب هوشمند ،
.: استفاده از مطالب این وبلاگ تنها با ذکر منبع مجاز می باشد :.
طراح قالب: گروه فناوری اطلاعات آن لاین تکنولوژی