تبلیغات
تسلیحات نظامی ایران - امكان حمله به ایران

امكان حمله به ایران

   نوشته شده توسط: حسین اکبری در دوشنبه 26 اسفند 1387

 

**بسم الله الرحمن الرحیم**

 

**بررسی امكان تهاجم ودر گیری با ایران **

 

 

الف ) گفتگوی تفصیلی با سردار صفوی

ب) تحلیل موشكی و نظامی

 

گفتگوی تفصیلی با سردار صفوی مشاور عالی فرماندهی كل قوا درامور نظامی :

سردار صفوی در پاسخ به سوال ما پیرامون امكان حمله به كشورمان گفت: با توجه به تجربه تلخ و شكست بزرگ آمریكا در عراق، آنها به خوبی می‌دانند كه ایران از نظر وسعت، قدرت دفاعی، ساختار سیاسی، رهبری قدرتمند و ملتی 70 میلیونی و وفادار به نظام، شرایطی غیر از عراق دارد و بنابراین احتمال جنگ زمینی كم است.
وی افزود: در خصوص احتمال جنگ‌های هوا پایه و دریا پایه نیز سپاه از یك قدرت بالای دفاعی و هجومی برخوردار است كه اگر خدای ناكرده كسی به فكر حماقتی بیفتد، نیروهای مسلح ایران پاسخ لازم را در اسرع وقت خواهند داد.

این فرمانده عالی رتبه نیروهای مسلح با بیان اینكه آمریكا توان اداره جبهه سومی را علاوه بر عراق و افغانستان ندارد، گفت: آنها می‌دانند كه نیروهای موجود در این دو كشور به شدت آسیب‌پذیر هستند.
فرمانده سابق كل سپاه یادآور شد: حكومت صدام قابل مقایسه با نظام مشروع و مقبول مردمی ایران نیست. آنها با كشتارهای متعدد حكومت می‌كردند و اگر می‌بینیم كه آمریكا بعد از سال 1991 اجازه داد صدام باقی بماند یا از قدرت نفوذ معنوی ایران می‌ترسید و یا اینكه جایگزینی برای صدام نداشت. همچنین آمریكا بسیاری از رهبران سیاسی و فرماندهان رژیم صدام را با وعده‌های مختلف تطمیع كرد و اكنون نیز آنها در غرب به سر می‌برند.

موشكی و نظامی : با ورود نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به همراه تسلیحات كلاسیك به حوضه جنگ های نامتقارن توازن ژئوپیتیك نظامی ایران به طور فوق العاده ای در حال تغییر است به طوری كه اكنون وضع عكس شده است اکنون  كشورهای قدرتمند ما را برای خود تهدید می دانند و هرروز از امكان حمله ایران به خاك خودشان و مواضعشان احساس بیم و ناراحتی می نمایند . و سوالی كه برای دیگران مطرح است اینست كه آیا ایران به اسراییل و یا مواضع ایالات متحده حمله خواهد كرد ؟ و به دنبال تحلیل و ارائه نظریات مختلف در این باره اند و كاملا تاریخ مصرف این سوال كه آیا به ایران حمله خواهد شد گذشته است .

نیروهای مسلح ما تجربه ۸ سال رزمایش واقعی و مدیریت انواع بحرانهای كمر شكن را در پرونده خود دارد و خاطر نشان می كنیم كه اكنون نیروهای مسلح ما تمام آنچه را كه یك ارتش قدرتمند باید داشته باشد را خود تامین میكند . ساخت انواع موشك های دوربرد ، بالستیك ، كوتاه برد ، میانبرد زمین پایه ، ساحل به دریا ، هوابه هوا ، ساخت انواع بالگردهای شكاری ، ترابری ، ساخت انواع هواپیماهای شكاری ، ترابری ، بدون سرنشین ، ساخت انواع مختلف زیردریایی ، ناوچه ، قایق های تندرو ، رزمناو ها ، قایق های پرنده استراتژیك و طراحی و ساخت انواع تانك ، نفربر ، جیپ های تاكتیكی ، تجهیزات مخابراتی ، و دستیابی به سیستم های فوق استراتژیك استیلت ( گریز از رادار ) همه و همه تنها گوشه ای از توانایی ساخت تسلیحات نیروهای مسلح ماست و قطعا قدرت كشور هرگز قابل قیاس با ایران زمان جنگ نخواهد بود چرا كه زمان جنگ سیم خاردار را از بیرون كشور وارد می كردیم و در برخی موارد به ما فروخته نمی شد. به جرات می توانیم بگوییم كه تنها توپخانه سپاه پاسخگوی هر گونه تعرضی برای دفاع كا فی خواهد بود . رژیمی چون اسراییل در حالی ایران را تهدید می كند که در جنگ 33 روزه از حزب الله لبنان که فقط مجهز به موشک های کوتاه برد و کاتیوشا بود ، شکست خورد .کل نیروهای رسمی حزب الله لبنان بین دو الی 2500 نفر برآورد می شود . در جنگ 33 روز یک هشتم تانک های اسرائیل منهدم شد.و كارخانه ساخت پیشرفته ترین تانك دنیا یعنی مركاوا ،‌ تختعه شد . اكنون جمهوری اسلامی ایران به شدن در منطقه اعمال نفوز داشته و اهرم های بسیار قدرتمندی جهت ضربه های كاری به دشمن در اختیار دارد . تحلیل ما اینست كه اگر هم نعرضی به خاك كشور صورت بگیرد ، حزب الله لبنان اسراییل را خفه خواهد نمود و در واقع در صورت درگیری خط مقدم نبرد ما جنوب لبنان خواهد بود .

 جمهوری اسلامی ایران در رابطه با این مسائل با هیچ كشوری شوخی ندارد و قاطعانه به هرگونه تحرك مشكوكی پاسخ می دهد .كما اینكه اخیرا ۱۵ نظامی انگلیسی را با كمال قدرت دستگیر و بعد مورد بخشش قرار دادند . دلیل اینكه آمریایی ها از مواجه با ایران می ترسند اینست كه آنها به شدت از مرگ می ترسند و به این خاطر است كه ۸۵ درصد از پوشش بدنی آنها زرهی و ضد گلوله می باشد اما با این اوصاف همچون بید از مردم عادی كشورهای اشغالی هم میترسند چه برسد به مواجهه با نیروهای ارتش و سپاه چه برسد به مواجهه با اژدر هوت ، چه برسد به مواجهه با گردان كماندویی نوحد ارتش ، جزء ۵ گردان كماندویی قدرتمند دنیا چه برسد به مواجهه با یگان توپخانه و موشكی ایران ، چه برسد به مواجهه با نیروی دریایی سپاه و چه برسد به مواجهه با جوانان غیرتمند این سرزمین وچه برسدبه...و با اتكال به قدرت لایزال الهی كه بالا ترین قدرتهاست می گوییم  كه نه فقط آمریكا بلكه هیچ كشور دیگری توان حمله به ایران را ندارد و به گفته كارشناسان مسائل نظامی تا ۱۰ سال آتی جمهوری اسلامی ایران به حدی از اعمال نفوز سیاسی و توان نظامی خواهد رسید كه تمامی كشورهای به اصطلاح قدرتمند و حاضر در خلیج همیشه فارس ، بدون درگیری منطقه را ترك و اداره منطقه با رغبت كشورهای آن به ایران واگذار خواهد شد .ارسال شده در : نظامی ،

برچسب ها: امکان حمله به ایران ،
.: استفاده از مطالب این وبلاگ تنها با ذکر منبع مجاز می باشد :.
طراح قالب: گروه فناوری اطلاعات آن لاین تکنولوژی